Strona główna » Dostawa i Płatności

Dostawa i Płatności

Dostawa


Klient ma możliwość otrzymania zamawianego towaru na jeden z trzech sposobów:

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty towaru w siedzibie firmy tj. Strażów 412B, 36-073 Strażów, w dni robocze: poniedziałek-piątek 7.00-16.00. Dotyczy tkanin tapicerskich oraz pianek o standardowych rozmiarach (120x200cm).


Przesyłka kurierska z przedpłatą

Po opłaceniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty na koncie, wysyłamy paczkę przez firmę kurierską.

Przesyłka kurierska pobraniowa

Po złożeniu zamówienia wysyłamy towar poprzez firmę kurierską. Klient opłaca zamówienie przy odbiorze paczki od kuriera.

Przesyłki kurierskie realizujemy za pomocą firmy kurierskiej GLS. Kurier po otrzymaniu od nas przesyłki ma 48h na doręczenie jej do Klienta, najczęściej jednak paczka dociera następnego dnia po jej nadaniu.

Przesyłki doręczane są w dni robocze z wyjątkiem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy.

W przypadku pianek, nie wysyłamy ich w dniach które poprzedzają dzień wolny od pracy. Ma to na celu ograniczenie do minimum ryzyka stałego zniekształcenia pianki na wskutek zbyt długiego czasu bez rozpakowania jej.

Koszt dostawy


Przesyłka kurierska

Koszt dostawy przy wyborze przesyłki kurierskiej jest obliczany proporcjonalnie, na podstawie ilości zamówionych metrów bieżących tkaniny:

 • zamówienie do 40mb – 25,00
 • zamówienie od 40mb do 80mb – 50,00
 • każde kolejne 40mb – dodatkowe 25,00


Darmowa wysyłka

Kupujesz tkaniny za ponad 600zł? Masz dostawę gratis! Jeżeli wartość złożonego zamówienia wynosi ponad 600zł to my pokrywamy koszty przesyłki!

Odbiór osobisty

Sam odbierasz towar w siedzibie firmy, więc nie płacisz za dostawę, a co najważniejsze masz możliwość poznania hurtowni z bliska! Odbiór nie dotyczy pianek o innym niż standardowy wymiarze (120x200cm).
 

Sposoby płatności


Płatność na konto

Płatność przelewem na konto bankowe firmy Prohurt S.C. Zamówienie zostanie zrealizowane i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Płatność za pobraniem

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera.

Płatność online za pomocą tPay

Są to przelewy realizowane przez automatyczną obsługę płatności tPay, który jest pośrednikiem finansowym między Klientem, a Sprzedającym. Umożliwia natychmiastową i bezpieczną realizację usług online. Klient wybiera bank z listy, w którym dokona płatności. Wszystkie pola przelewu są automatycznie uzupełniane, dzięki czemu maleje prawdopodobieństwo wpisania przez Klienta błędnych danych, a przelew dociera do nas błyskawicznie.


Przejdź do strony głównej
ADRES
ul. Strażów 412B
36-073 Strażów
NIP: 5170282129
REGON: 180406811


GODZINY OTWARCIA
Pn - pt 7.00-16.00

  KLIENT DETALICZNY
  Tkaniny, akcesoria, pianka:
  +48 733 710 008
  sklep@prohurt.pl


  KLIENT FIRMOWY (HURTOWNIA)
  Tkaniny i akcesoria:

  +48 733 701 731
  Pianka:
  +48 792 091 220
  Zamówienia:
  firma@prohurt.pl

   -
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
   Nie pokazuj więcej tego komunikatu