Prohurt Tkaniny Meblowe
Logo
toccare

Pianka tapicerska

Hurtownia pianki poliuretanowej

Jesteśmy hurtownią wysokiej jakości pianki poliuretanowej (gąbki tapicerskiej) o różnorodnej gamie gęstości i sztywności.

W zależności od preferencji naszych Klientów oraz ich wymagań oferujemy piankę poliuretanową zarówno w postaci bloków, jak również w postaci elementów przetworzonych tj. płyty, formatki, kształtki.

Szeroki wachlarz zastosowań oraz niezwykła elastyczność oraz wytrzymałość mechaniczna to główne zalety naszych produktów. W odpowiedzi na potrzeby rynku oraz stale rosnące wymagania naszych Klientów, proponowane przez nas pianki z powodzeniem można wykorzystywać w branży meblarsko-tapicerskiej przy produkcji mebli i ich renowacji, przy produkcji materacy, poduszek, itp., a także coraz częściej w branży przemysłowej jako materiał wygłuszający i ochronny.

Atrakcyjne ceny oferowanych produktów, szybka realizacja zamówień oraz duże stany magazynowe skutecznie wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji.

Prowadzimy sprzedaż zarówno dla Klientów detalicznych nie związanych z branżą jak również dla klientów hurtowych. Stałym odbiorcom oferujemy gwarancję ciągłości dostaw oraz zachęcające rabaty.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień !

dane firmy

  • siedziba prohurt s.c
    36-073 strażów 351

  • telefon/ fax biuro 17 77 11 554

  • tkaniny: 535 143 142

  • pianka tapcierska: 792 091 220