Prohurt – sprawdzony partner

Firma PROHURT jest znaną i dobrze rozpoznawalną marką w branży meblarskiej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz stałym, długotrwałym relacjom ze znanymi producentami od lat oferujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Od początku naszej działalności staramy się oferować najwyższej jakości produkty zapewniając jednocześnie fachową i kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Dzięki zaufaniu naszych kontrahentów oraz nieustanną i systematyczną dostawą nowych, nawiązujących do aktualnych trendów materiałów obiciowych staliśmy się na przestrzeni ostatnich lat jednym z liderów branży w okolicy.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju tkanin tapicerskich i dekoracyjnych w rozmaitych wzorach i bogatej gamie kolorystycznej. Oferujemy nie tylko tkaniny materiałowe – jesteśmy dystrybutorem ekoskóry i prawdziwych skór meblowych zarówno klasycznych jak i w formie pikowanej.

W odpowiedzi na nieustannie zmieniające się potrzeby rynku oraz chcąc zachować kompleksowość proponowanych usług do dyspozycji naszych Klientów oddajemy gruntownie wyposażoną hurtownię akcesoriów meblowych oraz pianki poliuretanowej.

Nasza hurtownia obsługuje zarówno duże firmy produkcyjne, mniejsze i większe zakłady stolarskie, a także klientów indywidualnych. Wychodzą na przeciw wymaganiom naszych partnerów konsekwentnie wzbogacamy nasz asortyment o produkty renomowanych i sprawdzonych producentów jak również stawiamy na rozwój technologiczny stale rozbudowując nasze zaplecze logistyczno – produkcyjne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę!